Spotkanie autorskie dla dzieci z Sandrą Langer

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Sandrą Langer, mieszkanką naszego miasta. Autorka z wykształcenia jest prawnikiem, z zawodu pedagogiem, z pasji twórcą licznych tekstów naukowych oraz popkulturowych, innymi słowy - prawdziwą humanistką. Jej najnowsze opowiadanie dla dzieci o Koziołku znajduje się w książce „Zbiór legend niezwykłych”. Książka będzie miała premierę w dniach 26-29 października 2023 r., podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Na spotkanie autorskie dla dzieci zapraszamy w dniu 07.11.2023 r. o godz. 16:30 do Filii nr 5, ul. Damrota 32. Zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Sandrą Langer, mieszkanką naszego miasta.

Autorka z wykształcenia jest prawnikiem, z zawodu pedagogiem, z pasji twórcą licznych tekstów naukowych oraz popkulturowych, innymi słowy – prawdziwą humanistką.

Jej najnowsze opowiadanie dla dzieci o Koziołku znajduje się w książce „Zbiór legend niezwykłych”. Książka będzie miała premierę w dniach 26-29 października 2023 r., podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Na spotkanie autorskie dla dzieci zapraszamy w dniu 07.11.2023 r. o godz. 16:30 do Filii nr 5, ul. Damrota 32.

Zapraszamy!