Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 24.07.2023 r. w Filii nr 13 (os. Azoty)

 Zapraszamy wszystkich na kolejne, niezwykłe rodzinne warsztaty z cyklu "Zbuduj hotel dla zapylaczy"!  Cieszę się ogromnie, że mogę Was poinformować, że nasze warsztaty będą miały miejsce 24 lipca w Filii nr 13 na Azotach! Tym razem zajmiemy się budową domków dla owadów zapylających. Wspólnie stworzymy bezpieczne i przytulne miejsce dla pszczółek, motyli i innych owadów, które pełnią niezwykle ważną rolę w zapylaniu roślin. Nie tylko będziemy się bawić i tworzyć, ale również zdobędziemy cenne informacje na temat roli zapylaczy w ekosystemie oraz sposobów, w jakie możemy im pomóc. Wszystkich członków rodziny, zarówno dużych jak i małych, serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym projekcie! Data: 24 lipca Lokalizacja: Filia nr 13 Godzina: 14:30 Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29 Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy wszystkich na kolejne, niezwykłe rodzinne warsztaty z cyklu „Zbuduj hotel dla zapylaczy”!
Cieszę się ogromnie, że mogę Was poinformować, że nasze warsztaty będą miały miejsce 24 lipca w Filii nr 13 na Azotach!

Tym razem zajmiemy się budową domków dla owadów zapylających. Wspólnie stworzymy bezpieczne i przytulne miejsce dla pszczółek, motyli i innych owadów, które pełnią niezwykle ważną rolę w zapylaniu roślin. Nie tylko będziemy się bawić i tworzyć, ale również zdobędziemy cenne informacje na temat roli zapylaczy w ekosystemie oraz sposobów, w jakie możemy im pomóc.

Wszystkich członków rodziny, zarówno dużych jak i małych, serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym projekcie!

Data: 24 lipca
Lokalizacja: Filia nr 13
Godzina: 14:30
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.