Ekologiczne warsztaty pn. „Gipsowy zielnik”

Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów do zapisów na ekologiczne warsztaty pn. "Gipsowy zielnik", które odbędą się 9 stycznia o godz. 10.00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32. Wszystkie informacje znajdują się na plakacie. Liczba miejsc ograniczona! Do zobaczenia! Przedsięwzięcie „Ekologiczne warsztaty pn. "Gipsowy zielnik"” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów do zapisów na ekologiczne warsztaty pn. „Gipsowy zielnik”, które odbędą się 9 stycznia o godz. 10.00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32.

W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

Przedsięwzięcie „Ekologiczne warsztaty pn. „Gipsowy zielnik”” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.