Inauguracja Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2022 r.

Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na uroczystą Inaugurację Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2022 r. o godz. 15.00. W programie wspólny śpiew pieśni patriotycznych z okresu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie organizowane jest dla uczczenia Dnia Niepodległości, święta obchodzonego od 104 lat. W ten sposób pragniemy Państwa zainspirować do zaprezentowania swojej muzykalności, wrażliwości, emocjonalności i zamiłowania do śpiewu. Cech, które jakże wspaniale charakteryzują Polaków i nasze umiłowanie Ojczyzny. Śpiew i prowadzenie koncertu: Izabela Migocz Akompaniament: Katarzyna Rzeszutek Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle. Głównym Sponsorem i Honorowym Mecenasem wydarzenia jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na uroczystą Inaugurację Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2022 r. o godz. 15.00.

W programie wspólny śpiew pieśni patriotycznych z okresu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie organizowane jest dla uczczenia Dnia Niepodległości, święta obchodzonego od 104 lat. W ten sposób pragniemy Państwa zainspirować do zaprezentowania swojej muzykalności, wrażliwości, emocjonalności i zamiłowania do śpiewu. Cech, które jakże wspaniale charakteryzują Polaków i nasze umiłowanie Ojczyzny.

Śpiew i prowadzenie koncertu: Izabela Migocz

Akompaniament: Katarzyna Rzeszutek

 

O godzinie 16.00 wraz z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Kędzierzynie-Koźlu zapraszamy na projekcję filmu przygotowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

 

Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.

Głównym Sponsorem i Honorowym Mecenasem wydarzenia jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.