„Bardzo okrągłe obrazy” – wernisaż wystawy prac Sebastiana Huczyńskiego

plakat-„Bardzo okrągłe obrazy” – wernisaż wystawy prac Sebastiana Huczyńskiego   12 października 2018, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

W ramach Jesieni literackiej w Kędzierzynie-Koźlu zapraszamy na wernisaż wystawy prac Sebastiana Huczyńskiego pt. „Bardzo okrągłe obrazy” w dn. 12 października 2018 r. o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3. Podczas wernisażu wystapi wokalista Tomasz Zdyb z Singway Studio.

 

Sebastian Maurycy Huczyński – urodził się w 1990 roku w Kędzierzynie Koźlu. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu otrzymując dyplom magistra sztuki w zakresie malarstwa sztalugowego oraz części multimedialnej wraz z aneksem z rysunku (2018) oraz historię sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim (2016). Obecnie jest nauczycielem malarstwa, rysunku oraz historii sztuki w Liceum Plastycznym w Gliwicach. W Muzeum Narodowym we Wrocławiu prowadzi wykłady z Historii Sztuki dla dorosłych. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa oraz Stowarzyszenia Historyków Sztuki odział Rzeszów. W swoim dorobku ma sześć wystaw indywidualnych oraz udział w dziesięciu wystawach zbiorowych i dziesięciu plenerach.

 Wystawy indywidualne:

2013 - „There is only abstraction nothing else”, Studenckie Centrum Kultury w Opolu

2013 - „Malarstwo! Rysunek!”, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

2015 - Rysunek, Grafika, Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu

2017 - Very Feminine Art, Filharmonia Opolska im Józefa Elsnera w Opolu

2018 - Wystawa dyplomowa, Mia Art Gallery we Wrocławiu

2018 - Painting Exhibition, Muzeum Powiatowe w Nysie  inne Wystawy

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing