Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher i promocja książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień"

plakat-Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher i promocja książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień"   19 października 2017, godz. 17.00    Filia nr 5 (Damrota 32)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, połączone z promocją książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień", które odbędzie się w ramach Jesieni Literackiej, 19 października o godz. 17.00 w Filii nr 5 przy ul. Damrota 32. Spotkanie poprowadzi Sandra Golemo.

Magdalena Majcher urodziła się 13 września 1990 r. w Czeladzi. Jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych, recenzentką, blogerką, redaktorką, copywriterką i… mamą dwóch synów. Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową.

Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Prowadzony przez Magdalenę Majcher blog literacki „Przegląd czytelniczy” jest chętnie odwiedzany przez internautów.

Debiutowała w maju 2016 r. Jej debiutancka powieść, „Jeden wieczór w Paradise”, otrzymała nagrodę czytelników w plebiscycie Najlepsza książka na lato portalu granice.pl (kategoria: powieść obyczajowa).

Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia”.

 

Powieści:

Maj 2016 r. – „Jeden wieczór w Paradise”

Styczeń 2017 r. – „Stan nie! błogosławiony”

Maj 2017 r. – „Matka mojej córki”

Wrzesień 2017 r. – „Wszystkie pory uczuć. Jesień” (powieść otwierająca cykl „Wszystkie pory uczuć” czterech powieści na cztery pory roku, kolejne części w przygotowaniu)  inne Spotkania autorskie

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing