Warsztaty literacko-fotograficzne w Kędzierzynie-Koźlu

plakat-Warsztaty literacko-fotograficzne w Kędzierzynie-Koźlu   11 kwietnia 2018, godz. 16.30    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

W ramach projektu "Złote książki w górach i miastach" zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat do udziału w warsztatach literacko-fotograficznych.
Prowadzenie: Justyna Łabuś
Zapisy tel. 77 482 37 42 wew. 29
Pierwsze zajęcia odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu w dniu 11.04.2018 r., godz. 10:00 w MBP, Rynek 3.

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Warsztaty literacko-fotograficzne zostaną przeprowadzone w Złotych Górach i w Kędzierzynie-Koźlu. Zajęcia skierowane są do młodzieży od 12 roku życia. Planowane zajęcia to połączenie wiedzy o tajnikach fotografii wraz z promocją książki w formie „portretów z książką”. Zrealizowane zostaną 4 warsztaty: po jednym o tematyce teoretycznej z podstaw wiedzy o fotografii - w Kędzierzynie-Koźlu i w Zlatych Horach, jeden warsztat wspólny polsko-czeski w Czechach, gdzie uczestnicy pod opieką przewodnika zwiedzą Zlatohorską górniczą ścieżkę edukacyjną, by poznać historię miasta i pozować z wybrana lekturą do pamiątkowych fotografii oraz ostatni warsztat w składzie polsko-czeskim przygotowujący materiał do wystawy (obróbka graficzna i wydruk na ploterze) w Kędzierzynie-Koźlu.  inne „Złote książki w górach i miastach”

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing