Wystawa prac Katarzyny Kukułki pt. "Lokatorzy wyobraźni"

plakat-Wystawa prac Katarzyny Kukułki pt. "Lokatorzy wyobraźni"   do 15 listopada 2019    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na wystawę prac Katarzyny Kukułki pt. „Lokatorzy wyobraźni”. Wernisaż odbędzie się podczas Nocy Bibliotek w dn. 4 października o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3.
Wystawa będzie prezentowana w ramach Jesieni literackiej w Galerii na I piętrze w głównym budynku biblioteki do 15 listopada.

Katarzyna Kukułka – artystka urodzona w 1995 r., pochodzi z Dębicy. Studentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Sztuki Wizualne. Dyplom studiów pierwszego stopnia zrealizowała w Pracowni Form Projektowych i Multimedialnych pod kierunkiem dr hab. Jadwigi Sawickiej i mgr Karoliny Niwelińskiej. Swoje prace prezentowała na wystawach w m.in. Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Dębicy, Racławicach, Sztumie oraz Gliwicach. Uczestniczka międzynarodowych projektów artystyczno-naukowych „Frida. Introspekcje” oraz „Marina Abramović. Wolność Absolutna”. Na swojej najnowszej wystawie zaprezentuje prace z zakresu ilustracji, rysunku oraz grafiki.  inne Wystawy

Projekt Młodzi kreatywni – interaktywni

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing