Wystawa prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach

plakat-Wystawa prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach   20 czerwca 2017, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach, prezentowaną przy Rynku 3 od 20 czerwca br.

Jednocześnie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się planowana wystawa prac Grzegorza Fuławki. Wystawa Pana Fuławki odbędzie się w innym terminie.

Ewa Myśliwiec - urodzona we Wrocławiu w 1966 r. Od 1991 r. mieszka i pracuje w Kędzierzynie-Koźlu. Nie ma wykształcenia plastycznego. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu i od 26 lat pracuje jako lekarz stomatolog. Zainteresowanie rysunkiem i malarstwem rozpoczęło się w latach licealnych, a potem na dość długi okres wygasło. Wróciła do swojego hobby po wielu latach, kiedy pojawiły się "wolne chwile". Powrót rozpoczął się od ołówka i węgla, potem było malarstwo akrylowe, a obecnie najlepiej czuje się w technikach pastelowych. Przewodnią tematyką obrazów i rysunków są zwierzęta, choć inne tematy, jak np.  pejzaż, również się pojawiają.

Malarstwo i rysunek traktuje jako odskocznię od trudów dnia codziennego, obdarowując rodzinę i znajomych swoimi pracami.  inne Wystawy

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing