Wystawa prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach

plakat-Wystawa prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach   20 czerwca 2017, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Ewy Myśliwiec pt. Zwierzaki w pastelach, prezentowaną przy Rynku 3 od 20 czerwca br.

Jednocześnie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się planowana wystawa prac Grzegorza Fuławki. Wystawa Pana Fuławki odbędzie się w innym terminie.

Ewa Myśliwiec - urodzona we Wrocławiu w 1966 r. Od 1991 r. mieszka i pracuje w Kędzierzynie-Koźlu. Nie ma wykształcenia plastycznego. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu i od 26 lat pracuje jako lekarz stomatolog. Zainteresowanie rysunkiem i malarstwem rozpoczęło się w latach licealnych, a potem na dość długi okres wygasło. Wróciła do swojego hobby po wielu latach, kiedy pojawiły się "wolne chwile". Powrót rozpoczął się od ołówka i węgla, potem było malarstwo akrylowe, a obecnie najlepiej czuje się w technikach pastelowych. Przewodnią tematyką obrazów i rysunków są zwierzęta, choć inne tematy, jak np.  pejzaż, również się pojawiają.

Malarstwo i rysunek traktuje jako odskocznię od trudów dnia codziennego, obdarowując rodzinę i znajomych swoimi pracami.  inne Wystawy

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing