Wernisaż wystawy malarstwa i rysunków Krystyny Kajrys-Krajewskiej

plakat-Wernisaż wystawy malarstwa i rysunków Krystyny Kajrys-Krajewskiej   20 lutego 2019 godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa i rysunków Krystyny Kajrys-Krajewskiej pt. "Architektura i roślinność ziemi opolskiej" w dn. 20 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3. 

Oprawa muzyczna wernisażu: występ uczniów klasy wokalnej Agaty Seidel Ogniska Muzycznego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Państwowej Szkoły MuzycznejI stopnia nr 2
im. M. Szymanowskiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Wystawa będzie prezentowana do 26 marca.

Krystyna Kajrys-Krajewska o sobie:

Od dziecka lubiłam malować, rysować, zachwycać się pięknem przyrody. Z biegiem lat zawsze wolne chwile wykorzystywałam na zwiedzanie wystaw, studiowanie dzieł sztuki w muzeach, kościołach, zamkach, pałacach, klasztorach, czytanie dobrych książek o sztuce.

Z czasem chciałam wykorzystać swoje umiejętności, wiedzę artystyczną w życiu. Zaczęłam pracować dla różnych instytucji: Operetki Śląskiej, Biura projektów, zespołu muzycznego w Gliwicach , pałacu w Żyrowej, dla wielu innych zakładów, osób prywatnych, na wystawy.

Moje zdolności, wiedza artystyczno-plastyczna, została doceniona przez ludzi znających się na sztuce artystycznej. Dzięki zdolnościom plastyczno-artystycznym, wrażliwości, wyobraźni twórczej poznałam wielu ludzi wybitnych, którzy poszerzali moją wiedzę. Mogłam być słuchaczem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i w Krakowie.

Robiłam rysunki artystyczne, z architektury, prace w styropianie, scenografie, obrazy w kolorze o różnych tematach.  inne Wystawy

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing