Wystawa Renaty Matusiak – pt. „Raj upadły – Wenezuela dzisiaj”

plakat-Wystawa Renaty Matusiak – pt. „Raj upadły – Wenezuela dzisiaj”    Filia nr 5 (Damrota 32)

Zapraszamy na wernisaż wystawy i prelekcję Renaty Matusiak – pt. „Raj upadły – Wenezuela dzisiaj”. Spotkanie w ramach Klubu Podróżnika odbędzie się 18 czerwca o godz. 17.30 w Filii nr 5.

Mijamy zakręt i widzimy ogromny kamień na naszym pasie. Na sąsiednim - jeszcze większy. Ominąć się nie da. Samochód podskakuje usiłując przejechać. Coś się łamie w podwoziu – Marielys! Tyko się nie zatrzymuj! – krzyczy do prowadzącej Ronald Medina Sanoja z kanału telewizyjnego Canal I. Zgięta wpół oczekuję strzałów. W ten sposób i w tym miejscu, kilka lat temu zamordowano byłą miss Wenezueli Monikę Spear. Wenezuela today - witajcie w realnym świecie. Zapraszam na relację z pobytu w dzisiejszej Wenezueli.


Renata Matusiak – polonistka, nauczyciel bibliotekarz w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu. Z zamiłowania podróżniczka. Autorka prezentacji z podróży i reportaży. Publikuje w „Poznaj Świat".


Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka".  inne Wystawy

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing