Wystawa fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"

plakat-Wystawa fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"   od 8 września do 2 października 2017    Filia nr 5 (Damrota 32)

Serdecznie zapraszamy na  wystawę fotografii Jacka Bereskiego pt."To, co nam umyka", która prezentowana będzie od 8 września do 2 października br. w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Damrota 32. 

"Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2014 r., w czasie kiedy dużo podróżowałem głównie  po Holandii i Niemczech. Co prawda wyjazdy z kraju spowodowane były moją pracą zawodową, dzięki której z kolei, mogłem zobaczyć wiele ciekawych okolic. I tak też zrodził się pomysł aby uwieczniać na fotografiach miejsca, w których byłem. Jednak w miarę jedzenia apetyt rósł i zacząłem zgłębiać tajniki fotografii. Nie ukrywam, iż nadal ciągle się  uczę i wiem, że przede mną jeszcze długa droga.
Po powrocie do kraju miałem więcej czasu dla siebie, a że lubię piesze wycieczki w miejsca odludne oraz nietypową pogodę, zabierałem ze sobą aparat próbując robić zdjęcia, w czasie w którym inni jeszcze śpią. Stąd też tytuł wystawy „To co nam umyka”.

Fotografuję głównie wschody i zachody słońca, ale także staram się uwiecznić i pokazać gwałtownie zmieniającą się pogodę. Na moich zdjęciach zobaczycie różne pory roku, a wraz z nimi kurz, mgłę, mroźne poranki, odbicia w wodzie, a także noc.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich fotografii."

Jacek Bereski  inne Wystawy

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing