Wystawa fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"

plakat-Wystawa fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"   od 8 września do 2 października 2017    Filia nr 5 (Damrota 32)

Serdecznie zapraszamy na  wystawę fotografii Jacka Bereskiego pt."To, co nam umyka", która prezentowana będzie od 8 września do 2 października br. w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Damrota 32. 

"Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2014 r., w czasie kiedy dużo podróżowałem głównie  po Holandii i Niemczech. Co prawda wyjazdy z kraju spowodowane były moją pracą zawodową, dzięki której z kolei, mogłem zobaczyć wiele ciekawych okolic. I tak też zrodził się pomysł aby uwieczniać na fotografiach miejsca, w których byłem. Jednak w miarę jedzenia apetyt rósł i zacząłem zgłębiać tajniki fotografii. Nie ukrywam, iż nadal ciągle się  uczę i wiem, że przede mną jeszcze długa droga.
Po powrocie do kraju miałem więcej czasu dla siebie, a że lubię piesze wycieczki w miejsca odludne oraz nietypową pogodę, zabierałem ze sobą aparat próbując robić zdjęcia, w czasie w którym inni jeszcze śpią. Stąd też tytuł wystawy „To co nam umyka”.

Fotografuję głównie wschody i zachody słońca, ale także staram się uwiecznić i pokazać gwałtownie zmieniającą się pogodę. Na moich zdjęciach zobaczycie różne pory roku, a wraz z nimi kurz, mgłę, mroźne poranki, odbicia w wodzie, a także noc.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich fotografii."

Jacek Bereski  inne Wystawy

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing