Wernisaż wystawy fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"

plakat-Wernisaż wystawy fotografii Jacka Bereskiego pt. "To, co nam umyka"   1 sierpnia 2017, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Jacka Bereskiego pt."To, co nam umyka", który odbędzie się 1 sierpnia o godz. 17.00 w Galerii z książką w tle Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rynek 3. Wystawa będzie prezentowana do 7 września br.

 

"Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2014 r., w czasie kiedy dużo podróżowałem głównie  po Holandii i Niemczech. Co prawda wyjazdy z kraju spowodowane były moją pracą zawodową, dzięki której z kolei, mogłem zobaczyć wiele ciekawych okolic. I tak też zrodził się pomysł aby uwieczniać na fotografiach miejsca, w których byłem. Jednak w miarę jedzenia apetyt rósł i zacząłem zgłębiać tajniki fotografii. Nie ukrywam, iż nadal ciągle się  uczę i wiem, że przede mną jeszcze długa droga.
Po powrocie do kraju miałem więcej czasu dla siebie, a że lubię piesze wycieczki w miejsca odludne oraz nietypową pogodę, zabierałem ze sobą aparat próbując robić zdjęcia, w czasie w którym inni jeszcze śpią. Stąd też tytuł wystawy „To co nam umyka”.

Fotografuję głównie wschody i zachody słońca, ale także staram się uwiecznić i pokazać gwałtownie zmieniającą się pogodę. Na moich zdjęciach zobaczycie różne pory roku, a wraz z nimi kurz, mgłę, mroźne poranki, odbicia w wodzie, a także noc.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich fotografii."

Jacek Bereski  inne Wystawy

Biblioteka Cyfrowa

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing