Targi Książki Nad Odrą 2020

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Targów Książki Nad Odrą. Kędzierzyn-Koźle 2020! w dniu 4 czerwca 2020 r., które odbędą się na Placu Rady Europy, przy Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle.
Organizatorem Targów jest Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Sabiny Nowosielskiej Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły. Udział w Targach jest bezpłatny.
Przedsięwzięcie obejmuje organizację targów, spotkań autorskich, warsztatów, akcję „Płynne Czytanie”, konkursy dla dzieci i młodzieży oraz spektakl teatru ulicznego. Głównym celem Targów jest promowanie czytelnictwa i dotarcie z ofertą kulturalną do mieszkańców naszego miasta i regionu.

DLA WYSTAWCÓW:
W Targach mogą brać udział Wydawnictwa oraz inne instytucje o charakterze wydawniczo-dystrybucyjnym, placówki edukacyjne, instytucje kultury i organizacje pozarządowe o profilu społecznym i kulturalnym.
Zapraszamy chętnych wydawców do zapoznania się z regulaminem oraz przesyłania formularzu zgłoszenia na adres: targi@mbpkk.pl do dnia 31.03.2020 r.

 

pliki do pobrania:
Targi Książki nad Odrą - Regulamin
Targi książki nad Odrą - Formularz


KONTAKT:

Patrycja Mynarek
Dział Instrukcyjno-Promocyjny
Miejskiej Biblioteki Publicznej
ul. Rynek 3
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Nr tel. 77 482 37 80, mail: targi@mbpkk.pl

 

PATRONAT HONOROWY:  
   

Wydawnictwa

plakat-Wydawnictwa

Święto literatury w Kędzierzynie-Koźlu. W dniu 4 czerwca 2020 roku na terenie Placu Rady Europy odbędą się Targi Książki Nad Odrą. Zobacz aktualną listę wystawców. Copernicus Center Press Sp. z o.o. Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej   Księgarnia św. Jacka   Marek Sikorski Nina Nirali   Renata Blicharz   Społeczny Instytut Wydawniczy Znak   Wydawnictwo Agora   Wydawnictwo Avalon   Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”   Wydawnictwo Kameleon Wydawnictwo Marpress   Wydawnictwo Paperback   Wydawnictwo Pryzmat   Wydawnictwo…

Czytaj więcej

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing