Spotkanie z Navalem

plakat-Spotkanie z Navalem   10 stycznia 2020, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na spotkanie autorskie z NAVALEM, które odbędzie się 10 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3. Spotkanie poprowadzi Jacek Pelczar.

NAVAL – służył w GROM-ie przez czternaście lat. Połowę tego czasu spędził na licznych misjach zagranicznych w Zatoce Perskiej, Afganistanie i Iraku. Za swoją służbę był wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe w trakcie pokoju – Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego przyznawanym wybitnie zasłużonym w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego przyznawanym za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Otrzymał również Złotą Odznakę GROM-u.

W 2012 roku usłyszeli on nim wszyscy, gdy do sklepów trafiła gra komputerowa Medal of Honor. Warfighter – Naval był dla jej twórców jednym z dwóch pierwowzorów postaci GROM-owca, w którą może wcielić się gracz.
Po zakończeniu czynnej służby wojskowej Naval wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem instytucje charytatywne i pozarządowe (m.in. PAH) oraz służby mundurowe. Działa społecznie (zaangażował się m.in. w organizację Parku im. Cichociemnych na warszawskim Ursynowie) i prowadzi własną firmę – Naval Polska.
Prowadził program survivalowy „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” (emitowany na antenie Discovery Channel Polska). Jest autorem książek: Zatoka, Przetrwać Belize, Ostatnich gryzą psy.  inne Spotkania autorskie

Projekt Młodzi kreatywni – interaktywni

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing