Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher i promocja książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień"

plakat-Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher i promocja książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień"   19 października 2017, godz. 17.00    Filia nr 5 (Damrota 32)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, połączone z promocją książki pt. "Wszystkie pory uczuć. Jesień", które odbędzie się w ramach Jesieni Literackiej, 19 października o godz. 17.00 w Filii nr 5 przy ul. Damrota 32. Spotkanie poprowadzi Sandra Golemo.

Magdalena Majcher urodziła się 13 września 1990 r. w Czeladzi. Jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych, recenzentką, blogerką, redaktorką, copywriterką i… mamą dwóch synów. Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową.

Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Prowadzony przez Magdalenę Majcher blog literacki „Przegląd czytelniczy” jest chętnie odwiedzany przez internautów.

Debiutowała w maju 2016 r. Jej debiutancka powieść, „Jeden wieczór w Paradise”, otrzymała nagrodę czytelników w plebiscycie Najlepsza książka na lato portalu granice.pl (kategoria: powieść obyczajowa).

Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia”.

 

Powieści:

Maj 2016 r. – „Jeden wieczór w Paradise”

Styczeń 2017 r. – „Stan nie! błogosławiony”

Maj 2017 r. – „Matka mojej córki”

Wrzesień 2017 r. – „Wszystkie pory uczuć. Jesień” (powieść otwierająca cykl „Wszystkie pory uczuć” czterech powieści na cztery pory roku, kolejne części w przygotowaniu)  inne Spotkania autorskie

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing