Rodzinne Czytanki

Rodzinne Czytanki to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych w sobotnie popołudnia w bibliotece, w czasie których proponujemy dzieciom i ich rodzicom doskonały sposób spędzania wolnego czasu poprzez wspólne czytanie bajek, opowiadań oraz towarzyszące temu zabawy i wizyty zaproszonych gości (pisarzy, ilustratorów, trenerów itp.).

Na zakończenie roku tradycyjnie odbywa się impreza finałowa, podczas, której najpilniejsi uczestnicy spotkań czytankowych otrzymują nagrody i tytuł „czytankowicza roku”.

 Wiadomości

Rodzinne Czytanki Wielkanocne szaleństwo

plakat-Rodzinne Czytanki Wielkanocne szaleństwo   6 kwietnia 2019, godz. 16.15    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na Rodzinne Czytanki, które odbędą się 6 kwietnia o godz. 16.15 w MBP, Rynek 3. Czytamy: Opowiedz mi, mamo : polskie zwyczaje i obrzędy wielkanocne Anny Jankowskiej W programie: - poznajemy zwyczaje wielkanocne- zabawy wielkanocne i nie tylko - quiz wielkanocny - zajęcia plastyczne – wielkanocne kurczaki   Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"

Czytaj więcej

   Archiwum Rodzinnych Czytanek

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing