Rodzinne Czytanki

Rodzinne Czytanki to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych w sobotnie popołudnia w bibliotece, w czasie których proponujemy dzieciom i ich rodzicom doskonały sposób spędzania wolnego czasu poprzez wspólne czytanie bajek, opowiadań oraz towarzyszące temu zabawy i wizyty zaproszonych gości (pisarzy, ilustratorów, trenerów itp.).

Na zakończenie roku tradycyjnie odbywa się impreza finałowa, podczas, której najpilniejsi uczestnicy spotkań czytankowych otrzymują nagrody i tytuł „czytankowicza roku”.

 Wiadomości

Rodzinne Czytanki w Bibliotece - Zima na Czereśniowej

plakat-Rodzinne Czytanki w Bibliotece - Zima na Czereśniowej   18 stycznia 2020, godz. 16.15    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach Rodzinnych Czytanek, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 16.15 w Oddziale dla dzieci MBP, Rynek 3. Tym razem spotkanie będzie poświęcone książce „Zima na Czereśniowej”. W programie – zajęcia plastyczne, gry, zabawy i quizy.Zachęcamy do zapisów - tel. 77 482 32 25 wew. 26 lub mailowo o_dziec@mbpkk.pl.

Czytaj więcej

   Archiwum Rodzinnych Czytanek

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing