Lerni w bibliotece - bezpłatne kursy językowe i fotograficzne

plakat-Lerni w bibliotece - bezpłatne kursy językowe i fotograficzne

Mieszkańcy miasta – śpieszcie się! Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu oferuje bezpłatny dostęp do platformy Lerni - kursów językowych dla młodzieży i dorosłych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, ćwiczeń do nauki słówek i sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Najmłodsi mogą korzystać z kursu FunEnglish - multimedialnego podręcznika do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, który jako pierwszy w Polsce otrzymał w 2011 roku akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Miłośnikom robienia zdjęć oferujemy kurs specjalistyczny Fotografia 123.

Z kursów można korzystać w dowolnym miejscu i czasie na swoim urządzeniu (komputer, tablet, smartfon) lub bezpośrednio w bibliotece.

Ilość dostępów do platformy e-learningowej jest ograniczona. Kody dostępu można uzyskać w czytelni MBP i Filii nr 5 oraz pozostałych filiach na wszystkich osiedlach.

Wszystkie kursy zostały stworzone przez firmę Funmedia, eksperta w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych.  inne Pozostałe

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing