Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece

plakat-Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w naszej bibliotece. Po raz trzeci rozpoczyna się tu bezpłatny, e-learningowy kurs  FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. Każde dziecko poradzi sobie z kursem bez trudu, a w razie potrzeby może zasięgnąć pomocy bibliotekarza.

Na tej stronie można zobaczyć, jak wygląda nauka: http://funenglish.pl/funbook/.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Fun English dostępny jest Oddziale dla Dzieci w Koźlu, Filii nr 11 na Piastach, Filii nr 5 przy ul. Damrota 32 oraz w Filii nr 1 na Pogorzelcu.

Więcej informacji:

Oddział dla Dzieci (Koźle, Rynek 3) – tel. 77 482 37 80 w.26
Filia nr 1 (os. Pogorzelec, Słowackiego 6) - tel. 77 483 25 71
Filia nr 5 (os. Śródmieście, Damrota 32) – tel. 77 483 24 81 wew.24
Filia nr 11 (os. Piastów, ul. Kazimierza Wielkiego 17) – tel. 77 481 82 18  inne Pozostałe

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing