Warsztaty fotograficzne "Od idealnego Selfie do Sleeveface"

plakat-Warsztaty fotograficzne "Od idealnego Selfie do Sleeveface"   10 lipca, 17 lipca, 7 sierpnia 2020, godz. 13.00    Oddział dla młodzieży Studnia Otwarta Kultura (Poniatowskiego 1-3/II)

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne "Od idealnego Selfie do Sleeveface", które poprowadzi Rafał Pulkowski.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się jak połączyć książkę i aparat fotograficzny (w telefonie), aby uzyskać kreatywne pomysły promocyjne. W efekcie powstaną zdjęcia-złudzenia, prezentujące połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. W trakcie warsztatów uczestnicy zdobędą umiejętności fotografowania książek w różnych kompozycjach oraz tworzenia instalacji książkowych.

Zapisy w Oddziale dla młodzieży, pod nr tel. 77 403 68 58 lub mailowo: studnia@mbpkk.pl.

Rafał Pulkowski - z wykształcenia realizator nagrań. Od dwudziestu lat zajmuje się muzyką. Producent muzyczny i właściciel studia STUDIO-2K. Pracował w rozgłośniach radiowych jako dziennikarz muzyczny i lektor. Od kilku lat redaktor "Nowej Gazety Lokalnej" oraz operator kamery i montażysta w telewizji miejskiej TVM. Jego pasją jest fotografia.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci

   inne Młodzi kreatywni – interaktywni

Projekt Młodzi kreatywni – interaktywni

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing