Lerni - Obierz „Kurs na języki obce”

Obierz „Kurs na języki obce” - weź udział w nowy projekcie dla bibliotek!Logo Fun English

 

Do you speak English? Parlez vous François? ¿Habla español?
Naturalmente! Sehr gut! Obierz „Kurs na języki obce” - weź udział w nowym projekcie w Twojej bibliotece i odbierz pięć e-learningowych kursów.

„Kurs na języki obce” to nowy program firmy Funmedia, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki z całej Polski mogą uzyskać bezpłatny dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Pierwszych 40  użytkowników, którzy zgłoszą się do MBP otrzyma bezpłatny dostęp do 60% zawartości platformy - dostęp do większości zasobów lekcji językowych jak np. fotolekcje, gramatyka, słówka. Osoby te będą mogły więc uczyć się w bibliotece w godzinach pracy placówki - do korzystania z kursu wystarczy komputer podłączony do Internetu, można też używać jego mobilnej wersji na tablecie lub smartfonie. Dodatkowa zachęta do nauki to certyfikat - użytkownik, który ukończy kurs, będzie mógł pobrać go z platformy i wydrukować.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Kurs na języki obce” można znaleźć na stronie www.lerni.us/biblioteki lub dzwoniąc bezpośrednio do Funmedia (tel. 71 333 24 23).

Biblioteka Cyfrowa

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing