Klub Podróżnika – „WYSPY NAPRAWDĘ OWCZE” prelekcja Violetty i Tomasza Ciesielczuków

plakat-Klub Podróżnika – „WYSPY NAPRAWDĘ OWCZE” prelekcja Violetty i Tomasza Ciesielczuków   11 kwietnia 2019, godz. 17.00    Filia nr 5 (Damrota 32)

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika. Tym razem gościem biblioteki będą Violetta i Tomasz Ciesielczukowie, którzy przedstawią prelekcję pt. „Wyspy naprawdę owcze”. Spotkanie odbędzie się w Filii nr 5 w dn. 11 kwietnia o godz. 17.00.

Violetta i Tomasz Ciesielczukowie – małżeństwo z Opola, które w swoich wyjazdach poprzez kontakt z naturą i drugim człowiekiem poszukuje chwili wytchnienia od pędzącego świata.
Wyspy Owcze leżące trochę na uboczu od głównych szlaków turystycznych są dobrym miejscem na taki czas. Będąc na tym naprawdę niewielkim skrawku lądu można poczuć wolność, niezależność, a upływ czasu przestaje mieć dla nas znaczenie. Jeśli lubisz wędrować na pustawych szlakach, nie obawiasz się kapryśnej pogody i łakniesz pięknych widoków – to miejsce dla Ciebie. Czyste powietrze, świeża zieleń trawy, wysokie klify, ale także gwarantowany wiatr i deszcz sprawiają, że miejsce to ma szczególny, niepowtarzalny klimat.

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"  inne Klub Podróżnika

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing