„Poltuguesa - Polska Portugalka” - spotkanie z Moniką Borecką

plakat-„Poltuguesa - Polska Portugalka” - spotkanie z Moniką Borecką   9 stycznia 2019, godz. 17.00    Filia nr 5 (Damrota 32)

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika. Naszym gościem będzie Monika Borecka, która opowie o Portugalii. Spotkanie pt. „Poltuguesa - Polska Portugalka” odbędzie się 9 stycznia o godz. 17.00 w Filii nr 5.

Monika Borecka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z wykształcenia manager turystyki i rekreacji. Zawodowo obracająca się w środowisku sportu, administracji i turystyki. Licencjonowany pilot wycieczek, przewodnik po Portugalii, z którą związana jest od kilku lat. Wielbicielka portugalskiej kultury, historii i kuchni; doskonale orientująca się w lokalnej rzeczywistości polska Portugalka. Jej pasją jest podróżowanie, sport i fotografia. W przyszłości zamierza wydać książkę poświęconą tematyce jej drugiej ojczyzny - Portugalii.

 

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"  inne Klub Podróżnika

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing