Warsztaty literacko-fotograficzne w Kędzierzynie-Koźlu

plakat-Warsztaty literacko-fotograficzne w Kędzierzynie-Koźlu   11 kwietnia 2018, godz. 16.30    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

W ramach projektu "Złote książki w górach i miastach" zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat do udziału w warsztatach literacko-fotograficznych.
Prowadzenie: Justyna Łabuś
Zapisy tel. 77 482 37 42 wew. 29
Pierwsze zajęcia odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu w dniu 11.04.2018 r., godz. 10:00 w MBP, Rynek 3.

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Warsztaty literacko-fotograficzne zostaną przeprowadzone w Złotych Górach i w Kędzierzynie-Koźlu. Zajęcia skierowane są do młodzieży od 12 roku życia. Planowane zajęcia to połączenie wiedzy o tajnikach fotografii wraz z promocją książki w formie „portretów z książką”. Zrealizowane zostaną 4 warsztaty: po jednym o tematyce teoretycznej z podstaw wiedzy o fotografii - w Kędzierzynie-Koźlu i w Zlatych Horach, jeden warsztat wspólny polsko-czeski w Czechach, gdzie uczestnicy pod opieką przewodnika zwiedzą Zlatohorską górniczą ścieżkę edukacyjną, by poznać historię miasta i pozować z wybrana lekturą do pamiątkowych fotografii oraz ostatni warsztat w składzie polsko-czeskim przygotowujący materiał do wystawy (obróbka graficzna i wydruk na ploterze) w Kędzierzynie-Koźlu.  inne „Złote książki w górach i miastach”

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing